Business Heroes

Letní kurzy pro studenty (14-18 let) v ČJ a AJ

Připojte se k Business Heroes a vyzkoušejte si, že podnikání není nuda

Business Heroes je jedinečný 5denní program, během kterého se studenti interaktivním a zábavným způsobem naučí vytvářet a rozvíjet své podnikatelské nápady.

Máte své vlastní inovativní nápady? Navrhli jste někdy kampaň na sociálních sítích? Věděli jste, že TikTok a Instagram mohou řídit vaše podnikání? Podnikání již dávno není jen o oblecích, tašce na notebook a nudné kanceláři!

Přidej se k týmu Business Heroes

  • Posílíš si dovedností a získáš nové znalosti - společně s ostatními studenty se naučíš, jak vytvořit a rozvinout podnikatelský nápad a zároveň si osvojit dovednosti, které dále využiješ ve svém dalším studiu či zaměstnání.
  • Seznámíš se s novými kamarády - nejen, že si osvojíš důležité dovednosti pro tvůj budoucí život, strávíš také část léta s podobně smýšlejícími lidmi a navážeš přátelství, která mohou trvat mnoho let.
  • Užiješ si to - program je navržen tak, aby zahrnoval jak práci na projektu, tak i zábavné aktivity. Pobavíš se při vytváření a rozvíjení svého podnikatelského nápadu s podobně smýšlejícími lidmi a rozvineš si kompetence, které Ti pomohou připravit se na život: silná komunikace, spolupráce a týmová práce, tvořivost, kritické myšlení, schopnost vyhledávat relevantní informace, prezentace a řečnictví.

S čím se studenti v kurzu Business Heroes seznámí?

Při práci ve skupině budete rozpracovávat svůj podnikatelský nápad a dozvíte se např. o tom, jak se dělá:

Průzkum trhu a zákazníků

  • S ostatními členy vašeho týmu provedete průzkum trhu za účelem odhalení mezery na trhu a zároveň si vyladíte svůj podnikatelský záměr.

Definice produktu či služby

  • Přesně si vydefinujete, jaký konkrétní produkt nebo službu vyvíjíte a co přinášíte investorům na konci týdne. Vaše značka, účel a cíl vašeho podnikání jsou zásadní. Pomůžeme vám vyjasnit si vaši jedinečnou pozici na trhu ve vztahu ke konkurenci! Jak bude váš produkt nebo služba vypadat a kde bude zavedena?

Marketing a reklama

  • Marketing a reklama vašeho produktu nebo služby jsou zásadní a marketing na sociálních sítích je v dnešní době ta správná cesta. Vytvoříte a navrhnete marketingovou kampaň, ať už to zahrnuje budování publika Instagramu nebo šíření virálního videa na TikToku!

Oslovování investorů

  • Na konci týdne váš tým vytvoří přesvědčivou prezentaci pro investory, abyste si zajistili financování na rozjezd. Nad rámec klasických nudných prezentací budete muset přemýšlet, v čem se budete lišit od ostatních týmů a jestli by právě Váš projekt mohl získat finanční podporu.

V létě 2021 nabízíme kurzy Business Heroes pro

  • studenty ve věku 14 až 18 let (Seniors).

Olomouc Summer School je projektem Česko Britské Mezinárodní školy a MŠ s.r.o. | www.ischool.cz.